Regulamin

REGULAMIN HOSTELU PRACOWNICZEGO

 1. 1. Recepcja i biuro główne znajduje się przy ul. Gabriela Władysławskiego 14 81-259 Gdynia, czynna w godzinach 8.00-20.00
 2. 2. Doba hotelowa zaczyna się o 16, a kończy o 11 dnia następnego.
 3. 3. Klucze do pokoi dowozimy na miejsce gdzie goście są meldowani na dane firmy.
 4. 4. Firma dokonująca rezerwacji ponosi pełną odpowiedzialność za swoich pracowników.
 5. 5. Firma dokonująca rezerwacji ponosi koszty wymiany, napraw zniszczeń dokonanych przez swoich pracowników.
 6. 6. W przypadku konieczności wyłączenia uszkodzonego pokoju z użytku firma z której pracownicy wyrządzili szkody ponosi koszty wyłączenia pokoju ze sprzedaży.
 7. 7. Hostel nalicza opłaty tylko i wyłącznie za pełne tygodnie od poniedziałku do poniedziałku bądź od niedzieli do poniedziałku.
 8. 8. Wynajmujemy pokoje, a nie łóżka. W gestii wynajmującego jest zgłaszanie jak ktoś z pokoju wyjeżdża i nie wraca. W tej sytuacji hostel postara się zamienić pokój na mniej osobowy aby wszystkie łózka w pokoju były zajęte. Nie poinformowanie skutkuje naliczaniem opłat za pełny pokój. Nie jesteśmy jasnowidzami żeby się domyślać czy w pokoju trzyosobowym są trzy osoby czy dwie.
 9. 9. Po zakończonym pobycie klucze należy zdać umawiając się z pracownikiem hostelu telefonicznie bądź na recepcji w 81-259 Gdynia ul. Gabriela Władysławskiego 14.
 10. 10. Nie poinformowanie o opuszczeniu hostelu i brak zdania kluczy będzie skutkował dalszym naliczaniem firmy za zajmowane miejsca.
 11. 11. Hostel sprzątany jest od poniedziałku do piątku włącznie. Sprzątane są części wspólne tj, korytarze, kuchnia, łazienki, toalety. Pokoje nie są sprzątane gdyż szanujemy Państwa prywatność chyba, że na życzenie mieszkańców.
 12. 12. W razie potrzeby wymiany pościeli prosimy o kontakt z recepcją pod numerem tel. 534 319 059. Pościel jest wymieniana średnio co dwa tygodnie.
 13. 13. Na terenie hostelu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów pod karą grzywny 500zł. Papierosy można palić tylko na zewnątrz hostelu.
 14. 14. Zakaz wrzucania jedzenia, ręczników papierowych i tym podobnych do toalet.
 15. 15. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz warunków zakwaterowania.
 16. 16. Anulowanie rezerwacji w dniu przyjazdu bądź do trzech dni przed przyjazdem skutkuje obciążeniem firmy za trzy pełne doby hostelowe.
 17. 17. Nie poinformowanie hostelu o braku przyjazdu na dokonaną rezerwację skutkuje obciążeniem firmy za minimum trzy pełne doby hostelowe.
 18. 18. Obowiązuje zakaz wprowadzania do obiektów osób trzecich. Jeśli osoby trzecie zostaną wprowadzone przez pracowników firmy i wyrządzą szkody firma z której pracownicy wprowadzili osoby trzecie zostanie obciążona kosztami remontów bądź napraw oraz będzie obciążona za doby w których pokoje były wyłączone ze sprzedaży.
 19. 19. Hostel oraz pracownicy hostelu nie są detektywami i nie dochodzą kto wyrządził szkody. Obciążana jest firma z której pracownicy wyrządzili szkody i w gestii firmy jest ustalenie, który z pracowników wyrządził szkody, hostel w miarę możliwości może pomóc.
 20. 20. Do szkód nie wlicza się połamanych szczebelków łóżek pod materacem, to się zdarza i prosimy o zgłaszanie, to personel hostelu wymieni na nowe.
 21. 21. Cisza nocna obowiązuje od 22.00-06.00. Pokój który będzie zakłócał ciszę nocną zostanie wydalony z hostelu w trybie natychmiastowym.
 22. 22. Pracownicy którzy dopuszczą się urządzenia libacji alkoholowej (pokój, bez dochodzenia kto? ) firma zostanie obciążona karą grzywny w kwocie 500 zł (pokój).
 23. 23. Firma dokonująca rezerwacji automatycznie wyraża zgodę na przetwarzanie oraz przechowywanie swoich danych przez hostel i jego pracowników.
 24. 24. Wszystkie awarie i niedogodności prosimy zgłaszać po numerem telefonu 534 319 059, postaramy się je usunąć jak najszybciej gdyż zależy nam na waszym komforcie.
 25. 25. Prosimy dbać o czystość. To jak macie w pokoju świadczy o tym jak macie w domu.